Aktualita

Pokud máte zájem vystavovat své výrobky na tomto serveru, kontaktujte nás prosím pomocí:
kontaktního formuláře

Přejeme Vám tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Pravidla užívání1. Pro uskutečnění objednávky je nutné provést registraci uživatele. Registrací uživatel souhlasí s uchováním a zpracováním jeho osobních dat, pro účely uskutečnění obchodu. Uživatel smí uvádět pouze pravdivé údaje a provozovatel serveru je oprávněn ověřit pravdivost těchto údajů. Provozovatel serveru prohlašuje, že oznámil Úřadu pro ochranu osobních údajů zpracování osobních údajů registrovaných uživatelů a je u tohoto úřadu registrován jako správce dat.

2. Uživatel odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s platebními a dodacími podmínkami, a také s reklamačním řádem. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné! Odesláním objednávky uživatel potvrzuje, že údaje o objednávaném zboží i kontaktní údaje objednávkovém formuláři jsou správné. Odesláním objednávky zákazník obdrží email s potvrzením o přijetí nové objednávky do systému serveru, neobdrží-li tento potvrzovací email, objednávka nebude vyřízena. Stav objednávek může uživatel sledovat s sekci "Můj účet" a o každé změně stavu objednávky bude informován emailem. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte na email "admin@humany.cz" .

3. Pokud dojde ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

4. Každá objednávka v hodnotě 2000,- Kč a více bude doručena bez účtování poštovného a balného.

5. Provozovatel serveru si vyhrazuje právo objednávku odmítnout nebo zrušit a to i bez udání důvodu. Provozovatel dále může uživatele kontaktovat pro upřesnění detailů objednávky, nebo detailů o doručení. Pokud zboží nebude skladem, provozovatel si vyhrazuje 14 denní lhůtu na vyřízení objednávky, zákazník bude o této skutečnosti informován emailem.

6. Reklamační řád - každý zákazník má právo zboží zakoupené na tomto serveru vrátit během 7 dnů od doručení, zejména pak v případě, že doručené zboží je poškozené. O této skutečnosti musí být provozovatel serveru předem informován. Zboží může být po předchozí dohodě doručeno buď osobně nebo velmi pečlivě zabalené doporučeným pojištěným balíkem na adresu, kterou zákazníkovi sdělí provozovatel serveru. V případě, že se jedná o vrácení nepoškozeného zboží, zboží musí být doručeno nepoškozené. Ke zboží vždy přiložte kopii faktury a Vaše číslo běžného účtu, na který si přejete vrátit částku za reklamované zboží.

7. Objednávky vyřizujeme během 2-3 pracovních dnů. Doručujeme českou poštou jako pečlivě zabalený doporučený balík.

9. Ceny poštovného a balného (včetně DPH):
při osobním převzetí zboží v ateliéru v České Lípě - ZDARMA
poštou - platba převodem (předem na náš běžný účet 78-7230080247/0100) = +150 Kč


Created by obsah.info, 2011